Gel Blaster Surge
Gel Blaster Surge 2.0

Gel Blaster Surge

Gel Blaster Surge Ready-to-Blast edice je připravena k okamžitému použití. V zásobníku máte naplněných zhruba 800 Gelletů. Vybalte Gel Blaster a bavte se.

Představte si paintball, ale bez bolesti a následného čištění sebe a všeho okolo. A můžete hrát klidně doma.

Počítali jste, kolik ještě můžete vystřílet? Už nemusíte. 10 000ks Gelletů máte rovnou v balení. Potřebujete dokoupit další? Máme je připravené zde, 1 000 ks vás vyjde na necelých 20 Kč.

Gel Blaster Surge je poháněn zabudovanou baterií (dobíjí se přes USB-C kabel), která vydrží až 4 hodiny hraní a je dobitá zpět na maximum za 45 minut. Gellety doletí na vzdálenost až 30 metrů, to je zhruba polovina hokejového hřiště (a to je fakt dost)!

Jako doplněk k Gel Blasteru Surge skvěle funguje skládací Depot zde. Pohodlně a stylově připravíš Gellety a i při hře bleskurychle doplníš zásobník.

Co je v balení?

1× Zásobník
(Předem naplněný Gellety)

Zásobník

1× Bezpečnostní brýle

Bezpečnostní brýle

1× USB-C rychlonabíjecí kabel

USB-C rychlonabíjecí kabel

1× balení 10 000ks GelletůTM

balení 10 000ks Gelletů

2× hlaveň s různou rychlostí výstřelu

hlaveň s různou rychlostí výstřelu

1× GEL BLASTER SURGE

GEL BLASTER SURGE
Gel Blaster Surge

ORIGINÁLNÍ BLASTER

Gel Blaster Surge je originální blaster na gelové kuličky (gellety). Přináší nový způsob akční zábavy. Jedná se o vysoce návykovou hračku, kterou si můžete užít venku, doma, v kanceláři, prostě kde budete chtít. Gellety jsou ekologické a nezanechávají skvrny.

DVA REŽIMY - SINGLE / FULL AUTO

Chceš využít maximální potenciál Gel Blasteru Surge? Přepni na full auto a dostaneš se na 10 Gelletů za sekundu. Jsi v úzkých a potřebuješ šetřit Gellety? Můžeš přepnout na jednotlivou dávku a na každé stisknutí spouště vyletí jeden Gellet.

DRUHÁ HLAVEŇ PRO OMEZENÍ VÝKONU

Hraješ s mladšími, méně zkušenými soupeři nebo na menší vzdálenost a chceš, aby zásahy byly méně cítit? Uprav si výkon Gel Blasteru Surge pomocí přiloženého nástroje a náhradní hlavně.

CO JSOU VLASTNĚ GELLETY?

Jak vypadají Gellety do Gel Blasteru Surge? Jsou vyrobeny na přírodní bázi pomocí technologie Superabsorbent polymers (SAP). Přijdou vám jako miniaturní balení, šetříme tím prostor při přepravě a tím i přírodu. Doma je ponoříš do vody alespoň na 2 hodiny, tím výrazně nabydou na velikosti a jsou připraveny ke hře. Při kontaktu s překážkou se rozpadnou na menší části. O ty se následně postará z velké většiny čas. Nebudeš tak nijak škodit svému prostředí.

GELLET DEPOT - SNADNÁ PŘÍPRAVA A DOPLŇOVÁNÍ

Pro tvoje pohodlí máme připravený i originální Depot. Naliješ do něj 4 litry vody, nasypeš celý balíček (10 000 ks) Gelletů, počkáš alespoň 2 hodiny a jsi připraven ke hře. Depot má u dna zabudovanou třípolohovou výpust Gelletů.

Gellety nabudou opravdu výrazně na velikosti. Skládací Gellet Depot má ideální rozměry, aby pojal všech 10 000 ks Gelletů.

Jak připravit gelety?

Ikona 1
Nasyp Gellety do Depotu
Ikona 2
Přidej 4 litry vody na 1 balení Gelletů (10 000 ks), počkej alespoň 2 hodiny a poté vypusť přebytečnou vodu
Ikona 3
Naplň zásobník Gel Blastru a užij si zábavu

Podívej se na Gel Blaster v akci!

Více informací - cookies